Партнери

Європейський банк реконструкції та розвитку (Євробанк, ЄБРР) — міжнародний фінансово-кредитний інститут, який надає допомогу країнам від Центральної Європи до Центральної Азії для проведення ринкових реформ, активного інтегрування економік цих країн у міжнародні господарські зв'язки. 

ЄБРР в Україні >>

 

ОБСЄ є найбільшою регіональною організацією, яка об'єднує 57 держав Європи, Центральної Азії і Північної Америки з метою розвитку політичного діалогу і співпраці у сфері безпеки в усіх її вимірах - військово-політичному, економіко-природоохоронному і гуманітарному. 

Офіційний сайт >>

 

Agriteam Canada Consulting Ltd. (Канада) є приватною консалтинговою компанією, яка спеціалізується в підборі провідних канадських і міжнародних фахівців, щоб вирішити деякі з найбільш нагальних економічних проблем і проблем соціального розвитку, з якими сьогодні стикається весь світ. Компанія працює в різних економіках по всьому світу з метою створення більшої справедливості і процвітання, використовуючи методи, які сприяють розширенню прав і можливостей, самовизначення і стійкості.

Відповідно до угоди між Міністерством закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади та Агрітім Канада, компанія AgriteamCanadaConsultingLtd. відповідальна за реалізацію проекту EDGE «Проекту експертної підтримки врядування та економічного розвитку» – спільного українсько-канадського проекту технічної допомоги, що сприяє реалізації зобов’язань Уряду України щодо запровадження комплексних реформ у країні відповідно до державних програм, національних та міжнародних угод.

Сторінка AgriteamCanadaConsultingLtd. в LinkedIn

Офіційний сайт AgriteamCanada

 

 

«Фонд підтримки реформ в Україні» є незалежною, неурядовою, громадською організацією, яка здійснює свою діяльність з січня 2015 року. 
Мета діяльності фонду – сприяти розвитку України та зростанню благополуччя її громадян шляхом надання підтримки у розробці та впровадженні реформ в Україні. 

Докладніше »

 

За дорученням Федерального Уряду Німеччини GIZ підтримує процес перетворень в Україні з 1993 року. Наразі GIZ працює приблизно у 20 населених пунктах України за дорученням чотирьох німецьких міністерств, Європейського Союзу (ЄС) та Британського департаменту міжнародного розвитку (DFID). В Україні GIZ налічує близько 90 місцевих та міжнародних фахівців. Близько 30 інтегрованих та реінтегрованих тимчасових фахівців надають підтримку органам державного управління, торговим палатам та середнім підприємствам. З 2009 року GIZ має постійне бюро в Україні.

Офіційний сайт організації

 

Міжнародний фонд "Відродження" є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні. Фонд засновано фінансистом і філантропом Джорджем Соросом.

Місія Фонду — розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей.

Докладніше

 

Дослідницька компанія TNS в Україні – це представник світового лідера в галузі маркетингових досліджень «на замовлення» – компанії TNS.

TNS в Україні була заснована 2002 року в результаті об’єднання компаній SOCIS GallupInternational та MMI Ukraine. Протягом всієї діяльності TNS в Україні дотримується головних міжнародних маркетингових стандартів – ESOMAR, а також стандартів якості маркетингових досліджень Української асоціації маркетингу.

Докладніше

 

УКМЦ надає майже цілодобову підтримку усім представникам засобів масової інформації, які висвітлюють ситуацію в Україні. Також в медіа центрі регулярно проводяться щоденні брифінги з метою надання світові якомога повнішої та об’єктивнішої інформації про події в Україні, про виклики та загрози національній безпеці, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах.

Докладніше про УКМЦ »

 

Уряд Великої Британії пропонує свою підтримку у проведенні реформ в Україні з метою забезпечення економічного процвітання та політичної стабільності в Україні.

Ідея полягає у наданні урядові України, громадянському суспільству та бізнес спільноті всебічної допомоги для створення системи демократичного та відповідального державного управління і оздоровлення економіки. Протягом 2014-2016 років буде реалізована Програма «UK-UA: Підтримка реформ в Україні».

Управління Програмою здійснює PricewaterhouseCoopers LLP (PwC Велика Британія) спільно з PwC Україна та за підтримки Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна, Центру реформ, Міжнародного центру перспективних досліджень та Київської школи економіки.

Докладніше

 

PwC присутня на українському ринку з 1993 року. Компанія є учасницею міжнародної мережі фірм PwC, де у 157 країнах працює близько 195 000 фахівців. Спеціалісти компанії володіють практичним знанням особливостей місцевого законодавства і бізнес-середовища та використовують потенціал міжнародної мережі PwC.

Фірма надає аудиторські, податкові та консалтингові послуги найвищої якості.
Докладніше
-->

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – фонд із капіталом у розмірі 150 мільйонів доларів США, що інвестує у підприємства малого та середнього бізнесу в Україні та Молдові. Доходи від прямих інвестицій WNISEF у розмірі від 1 мільйона до 10 мільйонів доларів США використовуються, головним чином, для реструктуризації та розширення бізнесу його портфельних компаній. З моменту свого заснування WNISEF інвестував приблизно 168 мільйонів доларів США у цілу низку підприємств, що мають значний досвід у виробництві споживчих товарів, будівельних матеріалів, упаковки, у сфері роздрібної торгівлі та фінансових послуг. У березні 2015 року WNISEF запустив нову програму, яка фінансується за рахунок частини прибутків, отриманих від його інвестиційної діяльності.

Cьогодні Фонд реалізує 4 програми, метою яких є допомога Україна та Молдові в цей складний період шляхом розробки економічної політики та розвитку лідерства.
Докладніше