Офіс реформ КМУ

Офіс реформ - це консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України, який утворено з метою забезпечення на належному рівні організації та координації впровадження реформ, зокрема щодо планування відповідних заходів, проведення моніторингу та аналізу стану їх виконання. 

Основними завданнями Офісу є:

  • забезпечення на належному рівні організації та координації впровадження реформ;
  • підготовка пропозицій щодо плану заходів із впровадження реформ на відповідний рік та механізмів реалізації таких реформ;
  • проведення моніторингу стану виконання міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади завдань, передбачених планом заходів;
  • проведення аналізу результатів виконання міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади завдань, передбачених планом заходів.

Контактна інформація: rdo@kmu.gov.ua; +38 (044) 256-75-23

 

Документи:

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 768 «Про утворення Офісу реформ»

Положення про Офіс реформ

Презентація Офісу реформ

 

Команда:

 

  Антон Ященко

Виконавчий директор

yashchenko@kmu.gov.ua

Має більше 12 років професійного досвіду в корпоративному та державному секторах в сфері стратегічного планування, підвищення ефективності корпоративного управління, організаційного розвитку, управління проектами та змінами. Очолював незалежний аналітичний центр Bendukidze Free Market Center. Відповідав за впровадження реформи енергетичного сектору в проектному офісі Національної ради реформ України та в Координаційному центрі з впровадження економічних реформ при Президентові України. Працював над проектами реструктуризації виробничих підприємств та організаційного розвитку в енергетичній компанії ДТЕК. Завершив програму лідерства в John F. Kennedy School of Government (Harvard University), отримав ступінь MBA в  Києво-Могилянській бізнес-школі та ступінь магістра з міжнародної і прикладної економіки в Донецькому національному університеті.

 

Олег Міщенко

Старший програмний менеджер

Група моніторингу та звітності

omischenko@kmu.gov.ua

Експерт з корпоративного управління, внутрішнього аудиту, проектного та ризик-менеджменту, магістр бізнес-адміністрування. Більше 12 років досвіду у корпоративному управлінні, ризик-менеджменті та внутрішньому аудиті в міжнародних та українських компаніях у видобувній та металургійній промисловості, аграрному секторі, роздрібній торгівлі та фінансових послугах. Закінчив бізнес-школу INSEAD (Франція/Сінгапур) зі ступенем Executive MBA, Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка зі ступенем магістра з міжнародної економіки. Є сертифікованим бухгалтером (FCCA), сертифікованим внутрішнім аудитором (CIA), сертифікованим фахівцем з боротьби з шахрайством (CFE).

 

Ольга Свириденко

 Проектний менеджер

 Група моніторингу та звітності

 osvyrydenko@kmu.gov.ua

Експерт з проектного менеджменту. Понад 14 років досвіду роботи в проектному та операційному менеджменті у різноманітних сферах бізнесу та державного управління. У минулому менеджер проектів в Групі компаній EastOne. Ольга стажувалася в Tepper School of Business, USA (2009), у Верховній Раді України за Програмою сприяння парламенту України Університету Індіани США (2004-2005). Закінчила Міжнародний інститут менеджменту «МІМ-Київ», має ступінь MBA, та Миколаївський державний гуманітарний університет ім. Петра Могили навчально-наукового комплексу «Києво-Могилянська академія» зі спеціальності "Політологія".

 

 Ольга Самойлова

Проектний менеджер

Група моніторингу та звітності

samoilova@kmu.gov.ua

Експерт з міжнародної економіки, аналітик. Досвід в управлінні  проектами під час підготовки Фінальної частини Чемпіонату ЄВРО 2012 у  Києві та Донецьку. Робота з проектами в найбільшому Холдингу Східної Європи АТ «СКМ» протягом 5 років. Закінчила Донецький національний університет, брала участь в парламентських дебатах Oxford IV 2009-2010, Slovenia Debate Academy 2008, навчається за програмою «Міжнародний менеджмент» МВА у Royal Holloway University of London (UK).

 

 Юлія Музиченко

Проектний менеджер

Група моніторингу та звітності

u.muzychenko@kmu.gov.ua

Експерт у галузі управління проектами. Більше 11 років досвіду в управлінні проектами та операціями. Працювала в сфері моніторингу та оцінки гуманітарних програм у Представництві МОМ в Україні. Була керівником управління міжнародного співробітництва Державної служби статистики України. Закінчила Національну академію статистики, обліку та аудиту за спеціальністю «Прикладна статистика» і Миколаївський державний гуманітарний університет імені Петра Могили навчально-наукового комплексу «Києво-Могилянська академія».

 

 

 

  Іван Хілобок

Старший проектний менеджер

Реформа державного управління

ivan.khilobok@reforms.in.ua

Експерт з управління змінами та «good governance» в публічному та приватному секторі. 10 років досвіду роботи в сферах підвищення ефективності корпоративного управління, стратегічного та організаційного управління. Працював проектним менеджером реформи державного управління проектного офісу Національної ради реформи України. Іван має ступінь магістра з міжнародної економіки Київського національного економічного університету. Завершив річну програму Української школи політичних студій, проект Ради Європи, Україна - Франція. Брав участь у Літній академії Університету Мальмо, Швеція, за програмою «Стале державне управління». Має сертифікат АССА, Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів, Великобританія.

 

 Наталія Ковальчук

Старший проектний менеджер

Підвищення спроможності Секретаріату КМУ

kovalchuk@kmu.gov.ua

Експерт з організаційного та проектного менеджменту, організаційний коуч. Досвід роботи більше 17 років, у проектному менеджменті - 10 років. Практичний досвід оптимізації процесів, запуск проектів з нуля, досвід організаційного розвитку у провідних банках України (Raiffaisen bank, ING Bank, UkrSibbank – BNPP). Співробітництво з BCG (Boston Consulting Group) та Luxoft (IT outsourcing). Закінчила Національний Університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «соціологія», Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана за спеціальністю «банківський менеджмент».

 

 

Марина Краснопольська

Старший проектний менеджер

Реформа Е- урядування

krasnopolska@kmu.gov.ua 

Фахівець з впровадження інноваційних технічних проектів та міжнародних проектів у галузі інформаційних технологій. Досвід у впровадженні технічних фінансових проектів - 18 років. Координація проектів по стратегічному розвитку фінансових послуг в банківській сфері та участь в міжнародних технічних проектах. Брала участь у запровадженні системи електронного документообігу в Адміністрації Президента України та координувала процес передачі технічного рішення іншим органам державної влади. У минулому координатор з впровадження електронної системи документообігу при Адміністрації Президента України. Закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національну Академію Управління.

 

 

Арчіл Цинцадзе

Старший проектний менеджер

Реформа системи оборони

tsintsadze-a@kmu.gov.u

Провідний спеціаліст з питань регіональної безпеки (США, Канада, Кавказ, Україна, Росія). Фахівець зі значним міжнародним досвідом в сфері зовнішніх зв'язків, стратегічного
планування та дипломатії. Полковник у відставці. Радник міністра оборони України. Позаштатний радник Адміністрації Президента України з питань оборони і національної безпеки. Позаштатний радник заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Колишній радник голови Ради національної безпеки Грузії, міністр оборони, глава грузинського Постійного представництва при ООН і посол в Сполучених Штатах, Канаді та Мексиці з військово-політичних питань. Брав участь в розробці Стратегічного оборонного бюлетеня. Засновник Консультативної ради з оборонної реформи Міністерства оборони України. Менеджер і координатор проекту RAND «Рекомендації щодо реформування української національної безпеки і системи оборони». Закінчив Університет Гарварду, школа управління імені Джона Ф. Кеннеді; Командно-штабний коледж армії США (Форт Лівенворт у штаті Канзас); Міжнародний інститут гуманітарного права (Сан-Ремо, Італія); Державну академію в Тбілісі за напрямом архітектура.

 

  Ольга Макогон

Проектний менеджер

Реформа ринку праці

olga.makogon@reforms.in.ua

Експерт з трудового права, консультант з управління людськими ресурсами, адвокат, кандидат юридичних наук. Досвід у сфері права більше 15 років, включаючи індивідуальну адвокатську діяльність. Особлива спеціалізація – питання трудових відносин. Очолює Комітет з трудового права Асоціації адвокатів України. Є активним громадським діячем, займається дослідницькою діяльністю, автор численних статей у періодичних виданнях та монографії. Співпрацювала з шведською фінансовою групою SEB та керувала юридичним відділом страхової компанії «СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН» протягом восьми років. Закінчила Академію адвокатури України. Навчається у Королівському інституті персоналу та розвитку (the Chartered Institute of Personnel and Development), Великобританія.

 

 Ольга Болібок

Проектний менеджер

Розвиток промисловості

olga.bolibok@reforms.in.ua

Експерт з впровадження проектів економічного розвитку та міжнародних проектів технічної підтримки промисловості. Досвід у міжнародних економічних проектах 5 років. Координація регіональних проектів за підтримки Міністерства економіки та енергетики Німеччини, Міністерства закордонних справ Німеччини за участі Агенції з економічної кооперації (GIZ), Німецької консультативної групи при українському Уряді, економічних місій країн Європейського Союзу в Україні. У минулому директор Німецького центру м. Харкова. Проходила стажування з розвитку експортних відносин у Німеччині в рамках проекту Fit for Partnership with Germany. Навчалась на програмі з макроекономічного прогнозування Університету Ліон-2, Франція. Закінчила Харківський національний економічний університет та Національний технічний університет “ХПІ”.

 

Дмитро Растрігін

Старший проектний менеджер

Приватизація та реформа держпідприємств

rastrigin@kmu.gov.ua

Має значний професійний досвід в фінансах, інвестиціях, проектному менеджменті та консультуванні. Більше 13 років досвіду в державному секторі в якості радника двох міністрів, у  проектах, фінансованих донорами, на керівних посадах в міжнародних та національних компаніях в Україні та інших країнах регіону (Louis Dreyfus, Otto Group, XXI Century, Ernst &Young). Здобув ступінь магістра з фінансів з відзнакою в Київському національному торговельно-економічному університеті. Почесний член FCCA Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів (ACCA, UK).

 

Сімоненко Олена

Старший проектний менеджер 

Реформа децентралізації

simonenko@kmu.gov.ua

Успішний досвід управління складними проектами у різних секторах більше ніж 20 років (реформи державного та муніципального секторів, телекомунікація, будівництво, девелоперські та культурологічні проекти). Основна спеціалізація - проектний менеджмент в сфері реформування в державному управлінні та місцевому самоврядуванні, пріоритетних секторів міського господарства м. Києва та реалізації стратегічних ініціатив, муніципальних проектів, девелоперських та культурологічних проектів, а також в цілому розвиток бізнесу. Спеціальна профільна освіта проектного менеджера одночасно з двох напрямків: бізнес адміністрування (МВА) та державного управління (магістр державного управління), в т.ч. Carnegie Mellon Tepper School of Business (USA).

 

 Жанна Панченко

Комунікаційний менеджер

zpanchenko@kmu.gov.ua

Експерт зі стратегічних комунікацій та репутаційного менеджменту,  аналітик-міжнародник, кандидат політичних наук.  Досвід роботи в корпоративних та державних комунікаціях, управлінні репутацією. У минулому заступник директора Центру комунікацій КНУ імені Тараса  Шевченка. Брала участь у проектах НАТО. Пройшла стажування в Офісі Комунікацій Уряду Естонії в рамках проекту Humeria. Закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

 

 

 Анна Птіцина

Адміністративний асистент

rdo@kmu.gov.ua

Спеціаліст в галузі юриспруденції. Має 5-річний досвід роботи в секторі державного управління. Працювала в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, в Міністерстві оборони України та в Міністерстві інфраструктури України. Анна закінчила Донецький національний університет за спеціальністю юриспруденція. Вивчала курс «Школа фінансів для нефінансових менеджерів» в Києво-Могилянській бізнес-школі і курс «Міжнародні відносини: дипломатія та лобіювання» в CAPS.