Національна рада реформ

Для забезпечення політичного консенсусу у процесі проведення реформ створена Національна рада реформ, яка складається з представників всіх зацікавлених сторін та є майданчиком для пошуку консенсусу і прийняття рішень. Основними завданнями Національної ради реформ є визначення пріоритетів реформ, координація дій із реформування, моніторинг реалізації та досягнення цілей реформ. Рішення Національної ради реформ приймаються за умови консенсусу всіх учасників, що забезпечує узгодженість позицій у процесі реформ.

Читати далі >>

10 Листопад 2017
12 Вересень 2017
16 Червень 2017

Статус виконання рішень Національної ради реформ

Дата засідання Прийняті рішення Статус
31.03.2017 Невідкладно поінформувати Президента України про причини виникнення проблем із забезпеченням доступу до інформації відповідно до Угоди про інформаційне співробітництво між Державною фіскальною службою України та Адміністрацією Президента України від 23 листопада 2015 року та вжити заходів щодо їх усунення.
 
31.03.2017 Невідкладно поінформувати Президента України про причини виникнення порушених у виступі голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Н.П.Южаніної проблем, пов'язаних із неправомірним формуванням податкового кредиту з податку на додану вартість і бюджетним відшкодуванням цього податку, та шляхи їх вирішення
 
31.03.2017 Вжити вичерпних заходів для забезпечення, починаючи з 1 квітня 2017 року, безперебійної роботи публічного Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість з автоматичним наповненням його відповідною інформацією та оприлюдненням такого Реєстру в установленому порядку на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України.
 

Національна рада реформ

ПОРОШЕНКО
Петро Олексійович

Президент України, Голова Національної ради реформ

ГРОЙСМАН
Володимир Борисович

Прем'єр-міністр України

Андрій Парубій

ПАРУБІЙ
Андрій Володимирович

Голова Верховної Ради України (за згодою)

 

 

Виконавчий комітет

САЄНКО
Олександр Сергійович

Міністр Кабінету Міністрів України, співголова Виконавчого комітету реформ

ГОПКО
Ганна Миколаївна

голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах (за згодою)

ШИМКІВ
Дмитро Анатолійович

Заступник Глави Адміністрації Президента України, секретар Національної ради реформ

НАЦІОНАЛЬНА МОДЕЛЬ УПРАВЛІННЯ РЕФОРМАМИ