Національна рада реформ

Для забезпечення політичного консенсусу у процесі проведення реформ створена Національна рада реформ, яка складається з представників всіх зацікавлених сторін та є майданчиком для пошуку консенсусу і прийняття рішень. Основними завданнями Національної ради реформ є визначення пріоритетів реформ, координація дій із реформування, моніторинг реалізації та досягнення цілей реформ. Рішення Національної ради реформ приймаються за умови консенсусу всіх учасників, що забезпечує узгодженість позицій у процесі реформ.

Читати далі >>

Засідання Національної ради

Статус виконання рішень Національної ради реформ

14 Грудень 2015   Рекомендувати Верховній Раді України та Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики сприяти пришвидшенню прийняття рішень, спрямованих на розблокування процесу приватизації, зокрема прискоренню розгляду та схвалення проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України" (реєстраційний № 2319а).
14 Грудень 2015   Рекомендувати Кабінету Міністрів України, Верховній Раді України вжити заходів з метою забезпечення якнайшвидшого визначення оптимального переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, зокрема шляхом доопрацювання та сприяння прискоренню розгляду і схвалення проекту Закону України "Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, та деякі питання діяльності об’єктів, що виключаються з такого переліку" (реєстраційний № 1567), передбачивши при визначенні згаданого переліку віднесення до таких об'єктів ДП "Укрхімтрансаміак" і ПАТ "Українська залізниця".
08 Грудень 2015   Рекомендувати Кабінету Міністрів України вжити заходів з метою недопущення монополізму на ринку реєстраторів розрахункових операцій та пов'язаних з їх обслуговуванням послуг, а також створення умов для застосування під час здійснення реєстрації розрахункових операцій сучасних зручних та мобільних пристроїв, включаючи у разі необхідності підготовку та ініціювання у встановленому порядку змін до чинного законодавства.

Національна рада реформ

ПОРОШЕНКО
Петро Олексійович

Президент України, Голова Національної ради реформ

АБРОМАВИЧУС
Айварас

Міністр економічного розвитку і торгівлі України

ГЕРАЩЕНКО
Ірина Володимирівна

голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції (за згодою)

Виконавчий комітет

АБРОМАВИЧУС
Айварас

Міністр економічного розвитку і торгівлі України

ГОПКО
Ганна Миколаївна

голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах (за згодою)

ШИМКІВ
Дмитро Анатолійович

Заступник Глави Адміністрації Президента України, секретар Національної ради реформ

НАЦІОНАЛЬНА МОДЕЛЬ УПРАВЛІННЯ РЕФОРМАМИ