Національна рада реформ

Для забезпечення політичного консенсусу у процесі проведення реформ створена Національна рада реформ, яка складається з представників всіх зацікавлених сторін та є майданчиком для пошуку консенсусу і прийняття рішень. Основними завданнями Національної ради реформ є визначення пріоритетів реформ, координація дій із реформування, моніторинг реалізації та досягнення цілей реформ. Рішення Національної ради реформ приймаються за умови консенсусу всіх учасників, що забезпечує узгодженість позицій у процесі реформ.

Читати далі >>

Засідання Національної ради

Статус виконання рішень Національної ради реформ

19 Квітень 2016   Опрацювати питання, підготувати та подати на розгляд Національної ради реформ проекти необхідних рішень щодо зміни моделі роботи та підпорядкування Проектного офісу з координації розроблення та впровадження реформ з метою забезпечення взаємодії Проектного офісу з Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Секретаріатом Національної ради реформ з урахуванням ініціатив донорів відповідного проекту.
19 Квітень 2016   Провести консультації з громадськими об'єднаннями та за результатами таких консультацій внести пропозиції щодо включення до персонального складу Національної ради реформ представників громадських об'єднань.
19 Квітень 2016   Опрацювати підготовлені Секретаріатом Національної ради реформ пропозиції до плану першочергових дій щодо реформування країни в найближчі 100 днів, пропозиції до плану дій з реформ на 2016 рік, переліки найбільш пріоритетних й інших законопроектів, прийняття яких є необхідним у 2016 році в рамках співробітництва з Міжнародним валютним фондом, Європейським Союзом та для впровадження інших реформ в Україні, і надати пропозиції до них Кабінету Міністрів України для узагальнення.

Національна рада реформ

ПОРОШЕНКО
Петро Олексійович

Президент України, Голова Національної ради реформ

АБРОМАВИЧУС
Айварас

Міністр економічного розвитку і торгівлі України

ГЕРАЩЕНКО
Ірина Володимирівна

голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції (за згодою)

Виконавчий комітет

АБРОМАВИЧУС
Айварас

Міністр економічного розвитку і торгівлі України

ГОПКО
Ганна Миколаївна

голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах (за згодою)

ШИМКІВ
Дмитро Анатолійович

Заступник Глави Адміністрації Президента України, секретар Національної ради реформ

НАЦІОНАЛЬНА МОДЕЛЬ УПРАВЛІННЯ РЕФОРМАМИ