Засідання «круглого столу» на тему: «Створення госпітальних округів в Україні: проблеми та шляхи вирішення»

Експерт Проектного офісу секторальної децентралізації з питань адміністративно-територіального устрою Юрій Ганущак візьме участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Створення госпітальних округів в Україні: проблеми та шляхи вирішення» (вул.Банкова, 6-8, кінозал). Організатор - Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

До участі у заході запрошуються народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, інших заінтересованих міністерств і відомств, органів місцевого самоврядування, обласних державних адміністрацій, регіональних управлінь охорони здоров’я, вищих медичних навчальних закладів, профспілки працівників охорони здоров’я, ВГО «Асоціація міст України», міжнародних організацій, а також фахівці, науковці, експерти і представники ЗМІ.

Реєстрація учасників з 14:00. год. (телефони для довідок: (044) 255-95-20, (044) 255-95-17 тел./факс: (044) 255-95-33, e-mail: kudria@v.rada.gov.ua).

Вхід за картками акредитації