Вакансія Офісу підтримки та впровадження реформ (Reform Support Team)

Мінрегіон запрошує професіоналів долучитися до команди Офісу підтримки та впровадження реформ (RST). Офіс координуватиме роботу міністерства за трьома напрямками: реформа житлово-комунального господарства, реформа будівельної галузі, реформа апарату міністерства. Основними завданнями команди Офісу є формування  стратегії реформ за вказаними напрямками з урахуванням кращих міжнародних практик та місцевих особливостей, розробка детального плану дій з впровадження реформ, юридична, аналітична та комунікаційна підтримка діяльності міністерства.

Конкурсна комісія, що складатиметься з представників Мінрегіону та організацій — міжнародних донорів, обиратиме кандидатів на посаду Керівника юридичного відділу.

Повний опис вимог до кандидатів (англійською) ви знайдете тут.

Оплата праці членів команди Офісу здійснюватиметься  за рахунок підтримки європейських міжнародних організацій (ринковий рівень з прив’язкою до курсу євро). Контракт укладається строком на 1 рік.

Окремо зазначаємо, що на посади працівників Офісу підтримки та впровадження реформ не поширюється дія Закону України «Про державну службу», але члени команди Офісу будуть тісно співпрацювати з командою Мінрегіону.

Бажаючих взяти участь у конкурсі просимо до 24 квітня 2017 року включно направляти на адресу RST@minregion.gov.ua наступні документи (в темі листа вказувати назву посади)  англійською мовою:

— заповнену аплікаційну форму;

— щонайменше одну професійну рекомендацію;

— резюме;

— очікуваний розмір заробітної плати.

Тривалість конкурсного відбору складає 3-5 тижнів з дати оприлюднення оголошення. Етапи конкурсного відбору включають :

  1. Прийом документів від претендентів.
  2. Розгляд поданих документів.
  3. Проведення інтерв’ю.
  4. Визначення переможців відбору на посади.
  5. Укладення контракту та працевлаштування.

Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме та рекомендація), не будуть розглядатися у конкурсному відборі. Відібраних аплікантів буде запрошено на інтерв’ю.

Приєднуйтеся до команди професіоналів!

 

Джерело