Розвиток територій. Нагальні проблеми містобудівної документації

26 травня 2017 року в Українському домі відбулась Конференція на тему «Розвиток територій. Нагальні проблеми містобудівної документації»."

В Конференції прийняли участь народні депутати, заступники міністрів Мінрегіону, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти та науки, Будівельної палати України, представники органів влади обласного рівня та місцевого самоврядування.

Експерт Проектного офісу секторальної децентралізації з питань планування територій Андрій Куделін виступив з доповіддю «Документація з просторового планування місцевого рівня  (для об’єднаних територіальних громад)».

Національної спілки архітекторів України, представники інших громадських організацій, керівництво та фахівці проектних інститутів.

Відкриваючи захід, народний депутат України, заступник Голови секретаріату Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський наголосив про необхідність прийняття нового Закону для вирішення негайних питань у сфері містобудівної діяльності та закликав до всебічного обговорення тексту законопроекту № 6403 "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".

Представники громадських організацій наполягали на більш широкої участі громадськості у процесах містобудівного розвитку територій.

Організаторами Конференції виступили профільний Комітет ВРУ  з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ за підтримки МА GROUP та інституту "Міськцивільпроект".