ОСББ з Одеси вивчали енергомодернізацію у Луцьку

30 червня 2017 року відбулась навчальна поїздка для представників ОСББ Одеської області до м. Луцька.

В Луцьку відбулося навчання поїздки для представників ОСББ Харківської  області. Представники об’єднань багатоквартирних будинків Одесчини ознайомилися з принципами енергомодернізації багатоквартирних житлових будинків, вивчили досвід реалізованих проектів та отримали практичні рекомендації.

Роман Бондарук, експерт Проектного офісу секторальної децентралізації з питань ЖКГ: «Обмін досвідом між ОСББ різних регіонів – дуже вдала практика. Так ми розповсюджуємо успішні кейси та прискорюємо енергомодернізацію країни. Важливо, що учасники знайомляться я не з сухою теорією, а реально працюючими практиками».

Серед тем, які вивчили учасники були: практичний досвід реалізації енергомодернізації житлових будинків; енергоефективність в житловому секторі м. Луцька: основні досягнення та чинники успіху; впровадження енергоефективних проектів: погляд з боку ОСББ; шлях від ОСББ до об’єднань  ОСББ: практичний досвід; енергозбереження в житловому секторі від перших кроків до системних дій. Регіональний вимір.

Навчальна поїздка проводилася за підтримки проекту IFC (група Світового банку) «Енергоефективність у житловому секторі України», що здійснюється за фінансування Швейцарської Конфедерації.