Місцеві органи влади навчать керувати дорогами

Активізується процес проведення виїзних навчальних семінарів для підвищення кваліфікаційного рівня фахівців дорожньої галузі в областях.

«В рамках децентралізації управління дорогами у 2018 році із сфери управління Укравтодору до сфери управління облдержадміністрацій буде передано майже 120 тис. км доріг місцевого значення (обласні та районні). З метою виконання Плану заходів щодо підготовки та здійснення передачі автомобільних доріг Укравтодором вже сформовано та надіслано на опрацювання облдержадміністраціям відповідні переліки доріг, які підлягають передачі». – пояснив експерт з питань інфраструктури Проектного офісу секторальної децентралізації Вадим Олейник.

Слід відмітити, що розподіл фінансування будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг місцевого значення між місцевими бюджетами буде здійснюватися за принципом протяжності доріг.

Тож, перед представниками ОДА стають нові виклики – повноцінне управління дорогами, їх станом, ремонтами та будівництвом. Й місцеві кадри повинні бути до цього готовими.

Тому, на виконання п.3.2 Спільного плану дій та п.7 протоколу міжвідомчої наради з децентралізації управління автомобільними дорогами загального користування та з метою підвищення кваліфікаційного рівня фахівців дорожньої галузі Державне агентство автомобільних доріг України, ініціюють  серію виїзних регіональних навчальних семінарів «Кошторисне ціноутворення в дорожньому господарстві», які організовуються спільно з ДП «ДерждорНДІ».

До участі в семінарі залучатимуться фахівці, що займаються питаннями кошторисного ціноутворення та публічними закупівлями в службах автомобільних доріг в областях, облавтодорах та їх філіях, місцевих органів влади, приватних та підрядних організаціях.

 

Робота семінарів здійснюватиметься за наступним графіком:

 

Дата проведення      Місце проведення    Регіон охоплення

5 вересня             м. Харків Дніпропетровська, Запорізька, Луганська та Донецька області.

7 вересня           м. Суми      Чернігівська, Київська, Черкаська та Полтавська області.

19 вересня         м. Хмельницький Тернопільська, Івано-Франківська, Львівська,  Закарпатська, Волинська, Рівненська та Чернівецька області.

21 вересня     м. Вінниця     Кіровоградська, Херсонська, Житомирська, Миколаївська та Одеська області.

За результатами навчання всі учасники семінару будуть забезпечені необхідними інформаційними та довідковими матеріалами.

По закінченню семінару всім учасникам буде виданий іменний сертифікат від головної організації з питань ціноутворення в дорожньому господарстві про підвищення кваліфікації.

Бажаючим взяти участь в семінарі просимо заповнити реєстраційну картку та надіслати за по факсу (044) 201-08-47 або на електронну адресу mcdm@ukr.net.