Децентралізація і безпека судноплавства

17 травня 2017 року у Мінінфраструктури відбулось засідання Міжвідомчої наради щодо врегулювання питань забезпечення безпечної експлуатації маломірних (малих) суден на водних об’єктах України у якому прийняв участь експерт з децентралізації інфраструктури Проектного офісу секторальної децентралізації Вадим Олійник.

В рамках засідання обговорювались питання щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері безпеки судноплавства під час експлуатації маломірних (малих) суден у 2016 році, а також пексплуатацією маломірних (малих) суден.

Крім цього, відбулось обговорення пропозицій щодо перерозподілу функцій з нагляду та контролю за маломірними (малими) суднами на водних об’єктах України між центральними та місцевими органами виконавчої влади.

За результатами наради було визначено необхідність удосконалення нормативно-правового врегулювання здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері безпеки судноплавства під час експлуатації маломірних (малих) суден, а також посилення координації сил та засобів центральних та місцевих органів виконавчої влади для забезпечення безпечної експлуатації маломірних (малих) суден в період навігації, у тому числі до навігації 2017 року.