Аналіз міжнародного досвіду функціонування накопичувального рівня пенсійної системи

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) пропонує Вашій увазі аналіз міжнародного досвіду щодо діяльності накопичувальних пенсійних систем різних країн світу.

Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору»  підготовлена презентація «Міжнародний досвід функціонування обов’язкових накопичувальних пенсійних систем». В презентації проаналізовані основні фактори, що впливають на  результати діяльності накопичувальних пенсійних систем, результати діяльності накопичувальних пенсійних систем в окремих  країнах та їх особливості, розрахунок показників умовного запровадження другого рівня в Україні з 2005 року, основні уроки для України.

З презентацією можна ознайомитись на сторінці НКЦПФР на Slideshare за посиланням: https://www.slideshare.net/NSSMC/ss-86524287

Офісом Світового банку підготовлена презентація «Міжнародний досвід в організації роботи накопичувальної системи». В презентації проаналізовані адміністративні видатки і дизайн систем другого рівня, роль держави у наданні послуг на другому рівні системи, моделі розбудови систем другого рівня, висновки щодо клірингу.

З презентацією можна ознайомитись на сторінці НКЦПФР на Slideshare за посиланням: https://www.slideshare.net/NSSMC/ss-86526397