СТАРТУЄ ПЛАТФОРМА КОМУНІКАЦІЙ «ДЕКОРУПЦІЯ»

Розпочинає роботу платформа антикорупційних комунікацій «Декорупція». Вона обєднає державні органи влади, представників рекламного бізнесу, міжнародні та громадські організації та стане ефективним централізованим майданчиком зі створення антикорупційних комунікаційних кампаній. «Декорупція» у співпраці з Transparency International Україна вже запустила пілотну комунікаційну кампанію «Корупція має бути помічена».

Офіційний запуск платформи комунікацій «Декорупція» відбудеться у четвер 8-го вересня о 10.00 в приміщенні Музею історії Києва за адресою вул. Богдана Хмельницького, 7. 

Впродовж останніх двох років боротьба з корупцією в Україні отримала потужний імпульс. Це сталося завдяки удосконаленню законодавства та розбудові інституційної спроможності. Але результати оцінки поточної ситуації, проведеної Цільовою командою антикорупційної реформи (ЦКР), створеною згідно з рішенням Національної ради реформ під егідою Міністерства юстиції України, свідчать про певні проблеми з ефективністю комунікацій, які необхідно системно вирішувати: слід організувати проведення регулярних комунікаційних кампаній, спрямованих на підвищення рівня поінформованості та зміну поведінки населення України. «Запровадження системи ефективних комунікацій, що забезпечують свободу дій та мотивацію до участі у цьому процесі, в цілому сприятиме реалізації антикорупційної реформи у країні», - каже Ігор Гончаренко, в. о. керівника Проектного офісу Національної ради реформ. 

ЦКР з антикорупції розробила рамкову стратегію комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції, спрямовану на посилення зацікавленості громадян у боротьбі з корупцією та розвиток потенційних можливостей для зміцнення підтримки антикорупційної реформи у суспільстві. Одним з ключових інструментів реалізації стратегії антикорупційних комунікацій та впровадження реформи в цілому має стати комунікаційна платформа «Декорупція», яка забезпечить системні комунікації широкого кола залучених сторін та стане майданчиком з рівними можливостями доступу та високим рівнем професіоналізму, дозволить досягнути синергії у використанні обмежених ресурсів та суттєво підвищити ефективність антикорупційних комунікаційних ініціатив. Платформа була створена в межах спільного проекту Національної ради реформ та Transparency International Україна за підтримки PACT Inc. в Україні. «Декорупція» у співпраці з Transparency International Україна вже запустила пілотну комунікаційну кампанію «Корупція має бути помічена», яка включає в себе зовнішню рекламурадіоролики та антикорупційні комікси.

У презентації та обговоренні платформи візьмуть участь:

·      Наталія Севостьянова, Перший заступник Міністра юстиції України; 

·       Руслан Рябошапка, Член Національного агентства із запобігання корупції 

·       Роланд Ковач, директор PACT Inc. в Україні та керівник проекту «Об’єднаймося заради реформ» (UNITER) 

·       Ярослав Юрчишин, виконавчий директор Transparency International Україна 

Робочі мови дискусії – українська та англійська (забезпечується синхронний переклад).

Із попередньою програмою заходу Ви можете ознайомитись у додатку.

Представників медіа для участі в дискусії просимо акредитуватися за телефоном +38 050-352-96-18 чи електронною адресою: tymchenko@ti-ukraine.org