Збір даних про кількість державних службовців виконуватиметься онлайн

14 квітня 2016 року Національне Агентство з питань державної служби у тестовому режимі запустило портал автоматизованого збору даних щодо кількісного складу державних службовців – ksds.nads.gov.ua.

Онлайн-система збору даних, яка, до речі, розроблена вперше в Україні, працює практично в режимі реального часу і охоплює 898 державних органів (129 органів виконавчої влади та 769 судової влади).

Метою впровадження системи є спрощення та прискорення процесу надання та обробки звітів державних органів про кількісний склад державних службовців. Завдяки ній оптимізуються терміни збору інформації, підвищиться відповідальність за достовірність інформації, зекономиться багато часу і державних ресурсів завдяки відмові від паперового оформлення звітів.

Слід відзначити, що на впровадження системи не витрачалися державні кошти. Розробка та впровадження виконані Національним Агентством з питань державної служби за активною допомогою команд iGov та Проектного офісу Національної ради реформ.

Наступним кроком планується впровадити можливість перегляду інформації в реальному часі та формування аналітичних щоквартальних звітів про кількість державних службовців