У Мінагрополітики представили три основних завдання та п'ять пріоритетних напрямків роботи

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий на зустрічі з представниками донорських організацій, міжнародними експертами, представниками іноземних посольств, що працюють в Україні, та міжнародних фінансових організацій визначив три основних завдання та п’ять пріоритетних напрямків роботи, на яких Мінагрополітики має зосередитися у 2016 році.

Три основні завдання – це розвиток сільських територій з акцентом на малий та середній бізнес, земельна реформа та реформуваннясистеми державної підтримки.

Також міністр наголосив на п’ятьох пріоритетних напрямках діяльності. Це – розвиток зовнішніх та внутрішніх ринків, розвиток нішових культур та виробництво органічної продукції, впровадження програми приватизації з використанням найкращих світових практик, розвиток програм зрошення в Південних областях та інституційна реформа.

Менеджер аграрної реформи Національної ради реформ Олега Проценко зазначив, що ці завдання дійсно є нагальними та важливими для аграрного сектору в цілому, та додав: «Сьогодні важливо завершити вже розпочатий процес приватизації, про вагомість якого так багато мовлено,  а також продовжувати дерегуляцію, але не "косметичну", як це робилось раніше, а більш глибоку, з конкретними та реальними змінами у кожній галузі сільського господарства».