Школа Економіки для Журналістів

26-28 травня в Київській школі економіки відбувся перший модуль програми Школа Економіки для Журналістів, який було присвячено державним фінансам та функціонуванню державного та приватного секторів. 

Протягом трьох днів учасники – 29 ділових журналістів з провідних видань України, які успішно пройшли конкурсний відбір на програму – прослухали курси про природу державних фінансів, принципи бюджетного планування та фіскальну децентралізацію, ознайомилися з поточною ситуацією у сфері реформування державних підприємств, довідалися про тонкощі управління державними компаніями, систему оподаткування в Україні та методи стуктурування бізнесу. 

Учасники також дізналися про актуальні проблеми та головні виклики у аграрному секторі, IT-сфері, фармацевтичній галузі та житлово-комунальному господарстві України. 

Школа Економіки для Журналістів - це дев’ятиденний освітній курс, який допоможе журналістам сформувати цілісне розуміння економічних процесів та надасть інструменти для аналізу поточної економічної ситуації. Проект здійснюється за підтримки Фонду розвитку ЗМІU.S. Embassy Kyiv Ukraine.

Наступний модуль програми відбудеться 9-11 червня, його присвячено корпоративним фінансам.