Проект «Аграрна розписка» урегулює сільськогосподарську галузь одразу кількох областей

Найближчим часом планується розширити географію проекту «Аграрні розписки». Він може стартувати в Черкаській, Вінницькій та Харківській областях. Включення областей в цей проект напряму залежить від наявності електронних карт полів і потреб фермерів у додатковому фінансуванні.

Дуже важливо розширити проект на інші області, оскільки фермерам аграрних регіонів потрібно як слід підготуватися до посіву озимих культур, а завдяки аграрним розписках вони отримають оборотний капітал, надавши в заставу майбутній урожай, і зможуть як слід підготуватися до посівної 2016 року.

За словами заступника Міністра аграрної політики та продовольства з питань європейський інтеграції Владислави Рутицької агарні розписки це дієвий і зручний механізм фінансування малих і середніх фермерських господарств. На сьогоднішній день основне завдання, яке стоїть перед нами – це популяризація аграрних розписок і донесення в регіони інформації про їх переваги.

Нагадаємо, що пілотний проект «Аграрні розписки» успішно стартував у Полтавській області, тепер середні і малі фермери можуть отримати додаткове фінансування. За весь час існування проекту було видано розписок близько 20 млн. грн.

ДОВІДКОВО:

Аграрна розписка - товаророзпорядчий документ, що фіксує безумовне зобов'язання боржника, яке забезпечується заставою, здійснити поставку сільськогосподарської продукції або сплатити грошові кошти на визначених у ньому умовах.