НА ПЛАТФОРМІ PROMETHEUS СТАРТУЄ БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН-КУРС “ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ” ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ ЗАМОВНИКІВ

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Проектом ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» разом з експертами у сфері закупівель запустили перший в Україні державний безкоштовний масовий онлайн-курс «Публічні закупівлі». Слухачі курсу зможуть освоїти базові принципи роботи електронної системи публічних закупівель ProZorro, розібратися в особливостях процедур і тендерній документації.

Курс «Публічні закупівлі» розміщується на українській неприбутковій платформі онлайн-курсів Prometheus і є повністю безкоштовним. Програму розділено на 2 рівні: базовий, який присвячено вивченню основ публічних закупівель та поглиблений, спрямований на більш високий професійний рівень закупівельної діяльності. У слухачів курсу буде можливість отримати сертифікати як базового, так і поглибленого рівнів.

Програма курсу складається з циклу відео-лекцій, а також додаткових матеріалів, інтерактивних завдань та форуму, на якому слухачі можуть ставити запитання викладачам. Серед лекторів: провідні експерти в закупівлях, юристи, фахівці Мінекономрозвитку, Проекту ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС», Transparency International в Україні та Центру протидії корупції.

Наразі на безкоштовний онлайн-курс «Публічні закупівлі» вже зареєструвалися понад 3,5 тисяч слухачів. Тривалість курсу становить 6 тижнів. Реєстрація відкрита за посиланням:http://goo.gl/XKXOZo

Для полегшення роботи замовників з публічними закупівлями команда ProZorro розробила цілий набір інструментів. Серед них: спеціальний інформаційний портал для замовників – Infobox, http://infobox.prozorro.org, прикладні курси для замовників http://bit.ly/InfoboxCourses, а також бібліотека примірних специфікацій:

http://infobox.prozorro.org/specifications  

Детальніше про інструменти для замовників читайте за посиланням:http://bit.ly/Lifehacks4CustomersProZorro