Керуй громадою: придумай гасло для Національного проекту «Децентралізація»

Мінрегіон разом за підтримки Офісу підтримки Національної ради реформ розпочинають конкурс «Керуй громадою» на створення найкращого гасла для Національного проекту Децентралізації. До участі у конкурсі запрошуються усі громадяни. Це можливість вплинути на зміни в країні та стати героєм медіа.

Всеукраїнський конкурс “Керуй громадою” – це спільний проект Офісу підтримки Національної ради реформ та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Суть конкурсу - створення найкращого гасла для реформи децентралізації. До участі у конкурсі запрошуються усі громадяни. Це можливість вплинути на зміни в країні, стати героєм медіа. Визначення Переможця відбудеться: з «10» грудня 2016 року по «12» грудня 2016 року. Інформація про переможців Конкурсу буде розміщення на веб-сайті http://reforms.in.ua/ua/reformy/decentralizaciya  

Для участі у конкурсі необхідно протягом періоду проведення (з 15 листопада по 10 грудня 2016 року) конкурсу надіслати свій варіант слогану (від 2 до 5 слів) для Національного проекту Децентралізація за допомогою спеціальної форми на  сторінці http://reforms.in.ua/ua/reformy/decentralizaciya.