Дайджест Офісу Підтримки Нацради реформ №4

1. "Ми прагнемо створити єдині правила гри на ринку поштових послуг", - Надія Казначеєва

7 березня під головуванням заступника Міністра інфраструктури Надії Казначеєвої відбулась зустріч з провідними операторами ринку поштових послуг з метою обговорення законопроекту про надання послуг поштового зв’язку.

В дискусії взяли участь представники ПАТ «Укрпошта», ТОВ «Нова Пошта», ТОВ «Делівері», Української асоціації директ маркетинга, Асоціації «Український логістичний Альянс», Європейської Бізнес Асоціації, інших підприємств та органів влади.

Учасники обговорення висловили бажання дійти згоди щодо врегулювання питання створення рівних умов для всіх учасників ринку.

Детальніше...

 

2. З наступного року Компанія «Автомобільні дороги України» впровадить систему GPS-контролю за роботою зимової техніки

Вже у 2017 році ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» придбають понад 200 одиниць нової техніки для зимового утримання автомобільних доріг загального користування державного значення. Усю нову техніку Компанія обладнає додатковою системою GPS-контролю та моніторингу транспорту, яку планує закупити за рахунок другого траншу на зимову техніку – додаткових 500 млн грн., які Прем’єр-міністр України дав розпорядження передбачити з бюджету.

Система GPS-контролю та моніторингу транспорту дозволить централізовано контролювати час роботи, територію, де працювала машина та наскільки якісно було оброблене дорожнє покриття протиожеледними матеріалами. GPS-датчики передаватимуть інформацію в режимі реального часу до спеціальної електронної системи, яка у майбутньому має стати частиною єдиної автоматизованої системи управління Компанії - ERP.

Детальніше...

 

3. Відбулось засідання Атестаційної комісії Міністерства інфраструктури України

10 березня під головуванням заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка відбулось засідання Атестаційної комісії Міністерства інфраструктури України з визначення центрів спеціального навчання та органів, уповноважених проводити перевірку знань працівників суб’єктів перевезення небезпечних вантажів.

Під час голосування, члени Атестаційної комісії Міністерства інфраструктури України прийняли рішення – визначити ДП «Орган з сертифікації автоматизованих та автоматичних систем управління та умов процесу перевезень на залізничному транспорті» органом, уповноваженим проводити перевірку знань працівників суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на морському транспорті.

Детальніше за лінком...

 

4. Відбулося Шосте засідання Міжурядової українсько-іранської спільної комісії з економічного та торговельного співробітництва

9 - 10 березня 2017 року відбулося Шосте засідання Міжурядової українсько- іранської спільної комісії з економічного та торговельного співробітництва. Українську частину Комісії очолює Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, Іранську частину Комісії очолює Міністр Сільськогосподарського Джихаду Ісламської Республіки Іран Махмуд Ходжаті.

В результаті переговорів погоджено Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва між портами Україні для підписання на рівні портових адміністрацій України та Ірану найближчим часом.

Детальніше...

 

5. Мінінфраструктури координуватиме забезпечення своєчасного постачання енергетичного вугілля до українських ТЕС, - Юрій Лавренюк

10 березня під головуванням заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона відбулась нарада з питань визначення шляхів диверсифікації джерел постачання енергетичного вугілля антрацитової групи. В нараді взяли  участь представники профільних департаментів Мінінфраструктури, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, керівники ПАТ «Укрзалізниця», ДП «АМПУ» та морських торговельних портів України.

В ході наради учасники обговорили проблемні питання можливих обсягів перевалки та перевезення до українських ТЕС енергетичного вугілля антрацитової групи у 2017 році.

Детальніше...