6 областей зацікавлені в розширенні проекту «Аграрні розписки»

6 серпня в прес-службі Кабінету міністрів України відбулась експертна зустріч на тему «Перспективи запровадження аграрних розписок в Україні». Її ініціатором виступило Міністерство аграрної політики та продовольства України. Під час зустрічі шість регіонів України – Харківська, Львівська, Дніпропетровська, Полтавська, Одеська та Чернігівська області через пряме включення в онлайн режимі дізнались по новий механізм фінансування сільгоспвиробників – аграрні розписки.

Голова юридичного департаменту Мінагропроду Інна Грибенюк та представники громадськості, голова ГО Agro.ReformsUA Олег Проценко, Олександр Суворов представник Baker Tilly та Анна  Драгомирецька радник компанії Pavlenko Legal Group відповідали на запитання регіонів та розповідали про механізм роботи аграрних розписок. Регіони в яких найближчим часом не планується розширення проекту висловили своє зацікавлення та бажання стати учасниками проекту.

Нагадаємо, що проект по аграрних розписках буде розширено на Вінницьку, Черкаську та Харківську області найближчим часом.